Imieniny dziś obchodzą: Stefana i Juliana

Na dobranoc - str 17

Gdy zmrok się zbliża nie zapomnij napisać dobranoc komuś na kim Ci bardzo zależy. O wiele milej będzie się komuś spało. - 17/27

Rozbłysły gwiazdy na niebie

Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie, pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie!

przez delerupe50% 1

Rano mgiełka świat okrywa

Rano mgiełka świat okrywa, tak jak Ciebie w nocy mięciutka kołderka. Księżyc w nocy gwiazd pilnuje, aby jaśniutko świeciły, tak ja dbam by same ładne sny się Tobie przyśniły.

przez plutong50% 1

Puszek wszędzie dookoła

Puszek wszędzie dookoła, niech Twoja słodka minka będzie wesoła, zarówno teraz w czasie miłych snów, jak i o poranku gdy wstaniesz miej ją znów.

przez tenehalon50% 1

Puk, puk, to Ja

Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj mnie troszeczkę w dłoni, przytul, pocałuj. Jest mi teraz bardzo miło i teraz możemy już zasnąć.

przez nanosphan50% 1

Puchaty i mięciutki śnieg pada

Puchaty i mięciutki śnieg pada na dworze, a Ty masz swoją podusię i wygodne łoże. Zima choć zimna i jest biało wszędzie, ma swoje uroki, tak jak i noc ciemna, w pięknych snach dla Ciebie zaklęta.

przez Mephant50% 1

Przytul mnie na dobranoc

Przytul mnie na dobranoc jak pluszowy Miś. Daj całuska słodszego niż miodzik. Ukołysz mnie czule i bajkę opowiedz, A gdy się rano obudzę chcę cię mieć przy sobie!!

przez jupixote50% 1

Przytul główkę do poduszki

Przytul główkę do poduszki. Niech sen omota ciało twe. Przyjdą do ciebie dobre duszki i ukołyszą cię.

przez monirth50% 1

Przyjmij mój skromny podarunek

Przyjmij mój skromny mikołajkowy podarunek, którym jest wielki, namiętny pocałunek, a otulona moimi ciepłymi myślami, delektuj się teraz słodkimi snami.

przez Visivim50% 1

Przy blasku księżyca

Przy blasku księżyca Ty leżysz sobie. Przed snem rozmyślasz o tym co było i co nadejdzie. Jednak lepiej porzuć te myśli i szybko zaśnij, by ze mną się spotkać w kolejnym śnie. Gdzie Cię zabiorę, jeszcze nie dowiesz się.

przez technotistre1% 1

Przedstawienia drugi

Przedstawienia drugi akt, będzie miło to jest fakt. Zaskoczy Cię zwrot wydarzeń, akcja dostarczy sporo wrażeń. Także śpij sobie milutko, trzeci akt już jutro.

przez tenehalon50% 1

Przecieram oczy idę już spać

Przecieram oczy idę już spać. Lecz na dobranoc chcę dać ci całusków garść. Przytulić czule kochanego Misia I w swych ramionach do snu kołysać.

przez technotistre50% 1

Przebierz się w piżamkę

Przebierz się w piżamkę bez marudzenia, a za chwil parę będziesz miała sny warte wspomnienia. Będzie ich kilka, więc pośpisz do późna, a gdy wstaniesz znów będziesz oczekiwała nocy.

przez tipmed50% 1

Pragnę twego ciała

Pragnę twego ciała, chcę je poczuć, więc nie każ mi już dłużej czekać!
PIŻAMA :-* dobranoc

przez isoprox50% 1

Późnym wieczorem myślę o Tobie

Późnym wieczorem myślę o Tobie - gwiazdy już gasną na niebie... Żyć mi trudno i usnąć trudno, bo czym jest życie bez Ciebie?

przez mechanace50% 1

Późny wieczór już nadchodzi

Późny wieczór już nadchodzi W mojej główce sen się rodzi. Głowę tulę do poduszki Odganiam myślami złe duszki Przykrywam ciało puchową kołderką By sen kolejny nie był udręką I tak gotowa czekam na spanie To samo radzę Tobie Kochanie

przez weble50% 1

Późno już, otwiera się noc

Późno już, otwiera się noc... Sen podchodzi do drzwi... Na palcach jak kot... Nadchodzi czas... Ucieczki na aut... By kolejny mój dzień... Wspomnieniem się stał...

przez juncture50% 1

Późna już pora

Późna już pora, trzeba się kłaść. Łóżko gotowe i idziesz spać. Nie jednak sama, jak się Ci wydaje. Ja przyjdę do Ciebie i będę czuwał, złe sny odganiał, tulił, przykrywał i buzi dam. Nie jesteś sama, ja jestem tam.

przez moniwore50% 1

Późna już godzina

Późna już godzina, ziewać więc zaczynasz. Pora na dobranoc, życzę Ci pcheł na noc. Połóż się do łóżeczka, kołderką się nakryj. Zamknij swe oczęta i słodko zaśnij.

przez sublimim50% 1