Imieniny dziś obchodzą: Teodora i Seweryna

Na dobranoc - str 17

Gdy zmrok się zbliża nie zapomnij napisać dobranoc komuś na kim Ci bardzo zależy. O wiele milej będzie się komuś spało. - 17/27

Rozsypuje płatki kwiatków

Rozsypuje płatki kwiatków wokół twego łóżka, byś we śnie trafiła do ogrodu, o którym i ja dziś śnie.

, autor: vang50% 0

Rozbłysły gwiazdy na niebie

Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie, pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, KOCHAM, nie zapomnij o mnie!

, autor: delerupe50% 0

Rano mgiełka świat okrywa

Rano mgiełka świat okrywa, tak jak Ciebie w nocy mięciutka kołderka. Księżyc w nocy gwiazd pilnuje, aby jaśniutko świeciły, tak ja dbam by same ładne sny się Tobie przyśniły.

, autor: plutong50% 0

Puszek wszędzie dookoła

Puszek wszędzie dookoła, niech Twoja słodka minka będzie wesoła, zarówno teraz w czasie miłych snów, jak i o poranku gdy wstaniesz miej ją znów.

, autor: tenehalon50% 0

Puk, puk, to Ja

Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj mnie troszeczkę w dłoni, przytul, pocałuj. Jest mi teraz bardzo miło i teraz możemy już zasnąć.

, autor: nanosphan50% 0

Puchaty i mięciutki śnieg pada

Puchaty i mięciutki śnieg pada na dworze, a Ty masz swoją podusię i wygodne łoże. Zima choć zimna i jest biało wszędzie, ma swoje uroki, tak jak i noc ciemna, w pięknych snach dla Ciebie zaklęta.

, autor: Mephant50% 0

Przytul mnie na dobranoc

Przytul mnie na dobranoc jak pluszowy Miś. Daj całuska słodszego niż miodzik. Ukołysz mnie czule i bajkę opowiedz, A gdy się rano obudzę chcę cię mieć przy sobie!!

, autor: jupixote100% 1

Przytul główkę do poduszki

Przytul główkę do poduszki. Niech sen omota ciało twe. Przyjdą do ciebie dobre duszki i ukołyszą cię.

, autor: monirth100% 2

Przyjmij mój skromny podarunek

Przyjmij mój skromny mikołajkowy podarunek, którym jest wielki, namiętny pocałunek, a otulona moimi ciepłymi myślami, delektuj się teraz słodkimi snami.

, autor: Visivim100% 1

Przy blasku księżyca

Przy blasku księżyca Ty leżysz sobie. Przed snem rozmyślasz o tym co było i co nadejdzie. Jednak lepiej porzuć te myśli i szybko zaśnij, by ze mną się spotkać w kolejnym śnie. Gdzie Cię zabiorę, jeszcze nie dowiesz się.

, autor: technotistre50% 2

Przedstawienia drugi

Przedstawienia drugi akt, będzie miło to jest fakt. Zaskoczy Cię zwrot wydarzeń, akcja dostarczy sporo wrażeń. Także śpij sobie milutko, trzeci akt już jutro.

, autor: tenehalon50% 0

Przecieram oczy idę już spać

Przecieram oczy idę już spać. Lecz na dobranoc chcę dać ci całusków garść. Przytulić czule kochanego Misia I w swych ramionach do snu kołysać.

, autor: technotistre50% 0

Przebierz się w piżamkę

Przebierz się w piżamkę bez marudzenia, a za chwil parę będziesz miała sny warte wspomnienia. Będzie ich kilka, więc pośpisz do późna, a gdy wstaniesz znów będziesz oczekiwała nocy.

, autor: tipmed50% 0

Pragnę twego ciała

Pragnę twego ciała, chcę je poczuć, więc nie każ mi już dłużej czekać!
PIŻAMA :-* dobranoc

, autor: isoprox50% 0

Późnym wieczorem myślę o Tobie

Późnym wieczorem myślę o Tobie - gwiazdy już gasną na niebie... Żyć mi trudno i usnąć trudno, bo czym jest życie bez Ciebie?

, autor: mechanace50% 0

Późny wieczór już nadchodzi

Późny wieczór już nadchodzi W mojej główce sen się rodzi. Głowę tulę do poduszki Odganiam myślami złe duszki Przykrywam ciało puchową kołderką By sen kolejny nie był udręką I tak gotowa czekam na spanie To samo radzę Tobie Kochanie

, autor: weble50% 0

Późno już, otwiera się noc

Późno już, otwiera się noc... Sen podchodzi do drzwi... Na palcach jak kot... Nadchodzi czas... Ucieczki na aut... By kolejny mój dzień... Wspomnieniem się stał...

, autor: juncture1% 1

Późna już pora

Późna już pora, trzeba się kłaść. Łóżko gotowe i idziesz spać. Nie jednak sama, jak się Ci wydaje. Ja przyjdę do Ciebie i będę czuwał, złe sny odganiał, tulił, przykrywał i buzi dam. Nie jesteś sama, ja jestem tam.

, autor: moniwore50% 0